Eimi

Našla domov v prosinci 2016.

Nejdříve nebylo jasné, zda jde o pejska nebo o fenečku. Odchyt se stále nedařil…

Později se ukázalo, že jde o fenku, která se toulala po sídlišti na Hlinkách v Berouně a přilehlém okolí sídliště, hlavně i po hlavní silnici, kde byla od února viděna několikrát denně. Bohužel byla velmi plachá a tak se MP, ani náhodným lidem za celé měsíce nepodařilo ji odchytit. O fence jsme se dozvěděly někdy na jaře a od té doby jsme se snažily vymyslet jak na to. Nakonec paní Růženka Dupačová, které patří velký dík, našla paní Herrmannovou (které také velmi děkujeme), která si získala Eiminky důvěru a dokázala jí tak zavřít do garáže. Pak už stačilo si fenku v garáži odchytit. Obrovské díky patří Jitce Vacíkové, která Eimi celé měsíce krmila na stejném místě a byla jediná ochotná neustále zkoušet odchytovou klec. Eimi srazilo před 14 dny auto, takže jí čeká prohlídka tlapky a samozřejmě celková prohlídka, vypadá, že je i v pokročilém stadiu březosti.
Momentálně se Eimi jeví jako mazlítko, lidem sice moc nedůvěřuje, ale pokud je člověk opatrný, tak se jí to líbí. Bude to skvělá fenečka a určitě se dá brzo do kupy.

31.8.16 Eimi byla dnes na kontrole na veterině, celkově je v pořádku. Jen teda cca 14 dní do porodu (úplně se to odhadnout nedá, ale má v sobě minimálně 4 větší štěnda).

20.9.16 Eimi porodila 6 nádherných štěňátek – 3 holčičky a 3 kluky.

 

Mohlo by se vám líbit...