Míšánek

Našel domov v prosinci 2016.

Míšánek je přibližně tříletý pejsek, který k nám přijel z Mazelova. Byl velice bázlivý. Dobrá zpráva ale je, že je velmi zvědavý a ostatní pejskové ho velmi lákají. Vypadá to, jako by se začal usmívat, tak snad si brzo začne užívat života.

Už začal chodit na procházky, které si užívá. Je kastrovaný.

21.7.2016 – Míša může vyrazit bydlet, sice se některých lidí ještě trochu bojí, ale rád se hladí a má rád pamlsky, takže při troše trpělivosti si rychle zvykne. Co naprosto zbožňuje, jsou procházky, ideální parťák na tůry a na výlety. Uvítal by bezkonfliktní psí kámošku, protože pochází z velké smečky. Vhodný k domečku se zahrádkou, který skvěle ohlídá, protože mu nic neunikne.

Než Míšánek najde svůj vysněný domov, byl virtuálně adoptován Radkou Havlíkovou, Adamem a Hopem (její pejsci). A proč si chtěla adoptovat zrovna Míšu? Protože (podle jejich slov) to, že ho Srdcovky vzaly z toho pekla jako nejvyděšenějšího, nejšílenějšího pejska a dokázaly ho probudit k pohybu bez strachu, k pohlazení a k procházce je pro Radku tak strašlivě dojemné, že chtěla být toho součástí… A my moc děkujeme 🙂

Mohlo by se vám líbit...