Mína

Našla domov v únoru 2017.

Mínuška pochází z Jinců, kde nějaký pán nabízel koťata. Toto mu nejspíše zůstalo, a tak ho prostě hodil někomu přes plot… Naštěstí si zachránilo život hlasitým mňoukáním. Moc děkujeme zachráncům, kteří ho nechali u sebe. Na veterinu jsme vyrazili hned druhý den, neb kočička při chůzi jemně napadá na jednu stranu :-(. Paní doktorce se nelíbí zorničky, pravděpodobně neurologický problém. Dostala brodline na odčervení a budeme doufat, že se to srovná, jak se kočička pořádně odčerví a přibere.

Malá Mínuška zatím bojuje 🙁 – telíčko má plné škrkavek a vůbec žádné svaly.

 4.11.2016 – dnes se snad už Mínušce udělalo lépe – pořádně se najedla a vyrazila pomáhat na zahradu :-). Tak snad už bude v pořádku… držte palečky … 

17.11.2016 – Mínuška si konečně začíná hrát jako pořádné kotě :-), máme za sebou přeléčené střevní problémy, ale pořád nás trápí velké bříško a špatná chůze – opět nás čeká veterina.

19.12.2016 – tak Mínuška má za sebou první očkování :-). Je vymazlená, čistotná – krásná. Miluje hraní s dalšími kočičkami, zvyklá na psy. Z důvodu špatné chůze, pohupování ze strany na stranu jí raději hledáme domov v bytě. Pokud hledáte fajnovou parťačku, je k mání…

Našla domov v lednu 2017 (2.2.2017 se z adopce vrátila).

2.2.2017 se Mínuška z adopce vrátila. Bohužel domácí zvířátka byla z Mínuše velmi nervózní a vzájemně to nefungovalo.
Proto hledáme dále – nejlépe bydleníčko v bytečku a nejlépe s další hravou kočičkou – Mína další parťáky na hraní doslova vyhledává.

10.2.2017 Mínuška našla domov.