Atos

Našel domov v únoru 2017.

Atos byl odebrán ze špatných podmínek. Je to 5 letý, bezproblémový, moc hodný pes, zvyklý žít uvnitř. 🙂 Je mazlivý a na lidi nezanevřel. Je střední velikosti. S pejsky je bezkonfliktní.
Má za sebou kastraci a čeká ho ještě vyšetření oka, očkování a čipování a pak může vyrazit do nového domova 🙂

Našel domov v květnu 2016 (5.11. 2016 se vrací z adopce)

26.10. 2016 – Atos se bude vracet z adopce. Po pár výpadcích při krmení nebo při zavadění o něho, paní pokousal. Určitě to není žádný raťafák, co startuje pořád. Budoucí pán se musí pouze vyhnout těmto situacím nebo je absolvovat s náhubkem, aby se Atos ochodil a získal jistotu. U nás se tak neprojevoval, takže zatím nevíme, proč se toto odehrálo. Každopádně máme plnou kapacitu a dalších 5 akutních pejsků, takže bychom uvítali i dočasnou péči, kde by byl Atosek v klidu. Dost to spěchá.

5.11.2016 – Dnes byl z adopce vrácen Atosek, užil si u nás běhání po zahradě a procházku a odjel na dobu určitou do Tyldy.

24.1.2017 – dnes měl Atosek fajnový den. Vyrazil s Ivou do Prahy na výlet. Díky organizaci „Se psem mě baví svět“ proběhlo profesionální focení s Kateřinou Hrachovcovou. Více zde: https://www.super.cz/480361-v-minus-deseti-se-sice-nesvlekla-do-naha-ale-mrzly-ji-aspon-odhalene-ruce-kaira-hrachovcova-jako-psi-vila.html?source=FBS