Šmudlík

Našel domov  v říjnu 2017.

16.9.2017 – Šmudlík byl vrácen z adopce. Je to 7mi měsíční štěndo, hravé, mazlivé. Některé vjemy dosud nezná a trochu se bojí, ale jeho přátelská povaha vždy zvítězí. Je to prostě mladý štramák, který by rád bydlel u fajn rodinky jako správný člen domácnosti a naučil se, jak fungovat. ypadá jak dobrman křížený s jezevčíkem. Je menší až střední velikosti.

Šmudlík je cca 5 měsíční štěndo křížence, pochází z kauzy Týnec. Je vykoupaný, odčervený, naočkovaný proti vzteklině a první dávkou trojkombinace, ošetřený tabletou Simparica a načipovaný. Váží 6,2 kg a bude maximálně střední velikosti. Vzhledem k tomu, že má mléčné i druhé špičáky, musí se mu první zoubky vytrhnout, zákrok ho čeká za cca 10 dní.
Je to velmi mazlivý a milý klučina, jen zpočátku bázlivý. Musí se naučit chodit na vodítku a celkově i v novém domově se musí nadále socializovat. Velmi rád si hraje s hračkami, lidmi i pejsky, v tomto je to prostě klasické štěndo.
Do adopce půjde po sepsání adopční smlouvy, kde je povinná kastrace, aby se zamezilo dalšímu návalu psů do přeplněných útulků a organizací.
Našel domov v červenci 2017. Vrácen z adopce 16.9.


Pokud chcete dát Šmudlíkovi prima život, volejte 777 577 376, nachází se ve Staré Huti u Dobříše .

Mohlo by se vám líbit...