Ťapinka

Našla domov v únoru 2018.

Ťapinka byla přijata přes spolek Za práva zvířat z.s., pochází od bezdomovce, který se už o své psy nemohl starat. Je to kamarádka Sněhurky, pochází ze stejného místa. Bohužel oproti Sněhurce je Ťapinka v daleko horším stavu. Cca 9ti letá fenečka přijela „se smradlavým kobercem“ . Trpí silnou nadváhou, očičko trápí pravděpodobně nějaký vřídek či nádůrek, má dvě obrovské boule má u cecíčků. Ihned prošla očisťovací kůrou – ostříhali jsme půl kila srsti, několikrát vykoupali a fenečce se hned ulevilo. Jinak je Ťapinka velmi hodná – nevšímá si ostatních pejsků ani kočiček, s nadšením si čmuchá na zahradě. Co nejdříve jí čeká důkladná prohlídka na veterině – budeme postupně informovat.

14.1.2018 – Ťapinka v týdnu podstoupila složitou operaci (nejdříve prošla předoperačním vyšetřením – rentgen plic i krev vyšly v pořádku) – už jí netrápí obrovské houpající se boule – jedna byla nádor, druhá kýla, do které byla spadlá děloha. Při jednom zákroku se podařilo také spravit očičko. Už máme za sebou i kontrolu a vše vypadá v pořádku. Ťapinka se tváří, jako kdyby ani na operaci nebyla – je plná radosti, dobře jí a moc se těší na zatím krátké vycházky. Nyní čekáme na výsledky vzorků – prosíme držte palečky.

31.1.2018 – dnes dorazily výsledky – nádory byly uzavřené, nezhoubné 🙂  Ťapinka začíná žít úplně nový život. Cca 8-9ti letá kráska v hubnoucí kůře 😀 hledá svojí rodinku. Nemá problém s pejsky ani kočičkami – vhodná i ke starším dětem. Nejlépe bychom si k ní představovali aktivní důchodce s domečkem a spoustou času na procházky, které Ťapí moc miluje. Je velmi šikovná, doma čistotná.

Nachází se v dočasné péči na Dobříši, tel: 604 105 492.

Mohlo by se vám líbit...