Sněhurka

Našla domov v březnu 2018.

Sněhurka byla přijata přes spolek Za práva zvířat z.s. Pochází od bezdomovce, který se už o své psy nemohl starat. Sněhurce jsou 2 roky, je velikosti špice a právě dokojila svá štěňata, která byla postupně odstavena. Je to milá, hodná a mazlivá fenečka. Nevadí jí jiní psi, ani kočky. Jen neumí na vodítku. Dnes u nás okusila první kratičkou procházku a rychle to pochopila. Bude to skvělá společnice.

24.1.18 Sněhurka je už týden v dočasné péči v Příbrami, moc děkujeme Anetě Kraftové, která přišla s tím, že by nám takto ráda pomáhala. Na Sněhurku, v dočasce jí říkají Olinka, chodí jen samá chvála. Venku už si krásně vyšlapuje, jen mužů se zatím bojí. Doma kamarádí s kocourem, je čistotná, umí už několik povelů a je velmi snaživá. Pro člověka, ke kterému přilne, udělá cokoli.

27.2.18 Sněhurka je přátelská fenka k lidem i ostatním pejskům, kamarádí i s kočičkami. Je to mazlivka a vzorňačka. Čistotná, vhodná do bytu i k malým, ale klidnějším dětem. Venku krásně chodí na vodítku, jen některých mužů se stále bojí. Sněhurka je odčervená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Jsou jí 2 roky a má něco málo přes 6 kg. K vidění v Příbrami.

 

Mohlo by se vám líbit...