Jack

3.9.2018 – Jack už se nového domova, ani návratu k nám nedočkal. Dnes jsme dostali sms od paničky Jacka, že za ní utekl do práce a srazilo ho auto. Buď tam nahoře Jacku šťastný, myslíme na Tebe a zapalujeme za Tebe svíčku.

Jack opět k adopci

8.3.2018 Jack kousnul pár lidí, prý ze strachu a hledá znova domov. Od člověka, na kterého se fixuje a věří mu, si nechá líbit vše. Byl by vhodný k lidem bez dětí, třeba i na samotu nebo k někomu, kdo se bude věnovat jeho výchově. Je to velmi mladý pes a určitě má svojí šanci. Nachází se u Nymburka.

11.3.2018 Panička našla cvičitelku, ke které bude docházet na převýchovu. Jacka mají moc rádi a tak se rozhodli to ještě zkusit. Jackův problém je ten, že on si na silné jedince nedovolí a šlape jak hodinky, ale ouvej, jak se někdo jenom trochu bojí, jedno zda člověk, jiný pes nebo fena. Zřejmě mu narostlo sebevědomí, které předtím neměl a teď neví, co s tím.

12.7.2018 Jack prý bohužel útočí na zaměstnance v práci i s náhubkem a celkově se horší. Doma stále o samotě demoluje a tak musí být v přepravce s náhubkem. Zatím si utvářím nějaké info o Jackovi a co s ním dál. Určitě ho necháme vyšetřit, protože aby se stále horšil je divné. Každopádně pokud by měl někdo o Jacka zájem, je zase k adopci. Chvíli potrvá, než se prokoušeme pořadníkem pejsků a půjde k nám.

21.7.2018 Jack hledá domov, kde bude mít jednoho, max. 2 pány. V době nepřítomnosti bude na dobře zabezpečené zahradě, či kotci. Pro svého pána se rozdá a je na něm závislý. Silné jedince z řad lidí a zvířat respektuje a podřizuje se jim. Slabším ale ubližuje. Vychází skvěle s koňmi a krávami. Byl by vhodný třeba na hlídání na statek a na fajn vyjížďky nebo k někomu, s kým může být pořád a zaměstná mu i hlavu. Jack určitě někde svého pána má. Věříme tomu. 🙂

V případě zájmu o Jacka volejte 777 577 376.

————————————————————————————————————————————————————————————

Jack alias Forest už jednou v adopci byl a udělal si 8 denní výlet po Praze, kdy běžel a běžel. Jack je totiž závislák. Na člověku, ke kterému přilne, je tím nejoddanějším kamarádem a věrným přítelem, jakého si můžete přát.

Jackovi moc nesedí velkoměsto, jak jsme vyzkoušeli, má rád louky a les. Spí zásadně v teple, ale skvěle ohlídá zahradu. Na úplně malinké děti vyjíždí, děti cca od 10 let má rád a mazlí se s nimi a je s nimi i v pohodě na vycházkách. Jack má prostě svojí hlavu a je velmi, velmi chytrý. Umí skvěle sedni a podej pac a miluje pamlsky. Na vycházkách netahá, chodí klidně, velkého ruchu se ale bojí. Miluje hračky. Jeho neduhem je již výše zmíněné, neumí být sám, navykáme ho na to, ale je to běh na dlouhou trať. Raději bude se mnou v práci, ležet vzorně pod stolem, než by byl sám doma. Druhým zvířatům neublíží, ale žárlí na ně. S fenkami si rád hraje, takže veselá kámoška by mu nevadila, naopak. 🙂 Je čistotný a mazel. V září mu byl rok.

Jack je odčervený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Našel domov v prosinci 2017.

K vidění u Dobříše, k adopci po zamilování se, sepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku 1 000,- Kč.

Jack