Líza

Našla domov v říjnu 2018.

Líza se pohybovala cca 3-4 týdny mezi Jesenicí u Prahy a Vestcem. Jelikož se její odchyt nedařil, dovezli jsme na místo do objektu, kde byla vídána, odchytovou klec a ve spolupráci s OP Vestec ji nainstalovali. Dnes (10.9.2018) po poledni se Líza chytila. Díky paní, které nebyla fenka lhostejná a panu strážníkovi z OP Vestec i ostatním lidem, je v bezpečí. Zprvu byla nedůvěřivá, ale jinak je to pištící závislačka a mazel. Má ruský čip, majitele zjišťujeme.

23.9.18 – Majitelka dohledána. V Troji byla umístěna Lízina sestra Simonka.  Nakonec jsou fenky se souhlasem nové majitelky naším vlastnictvím a to z toho důvodu, že všem nám jde o dobro fenek a nebylo by pro ně dobré neustálé přemisťování a obě fenky jsou povahově složitější a je důležité nezanedbat u nich teď to nejdůležitější období socializace.

Líza už je naše střeštiprdlo, hraje si už se všemi, lítá za hračkami, výpad na psa má spíše kvůli žárlivosti nebo jídlu, jinak se krásně srovnala.  Stále dělá pokroky.  Po kastraci měla ještě reakci na šití, ale její stav se stabilizoval a vypadá, že už spěje jen k lepšímu zdraví.

Do adopce půjde Líza po podepsání adopční smlouvy.

Pro více informací volejte 777 577 376.

Mohlo by se vám líbit...