Mikeš – v léčení

23.2.19  Mikeška, sraženého autem, v neděli před půl nocí odvezli nálezci na veterinu Ivet. Tímto moc děkujeme, že podle čipu zavolali a poskytli mu pomoc, samozřejmě i nálezcům, kterým nebyl Mikešek lhostejný… Jeho majitel šel do domova důchodců, ale jak nás před časem dle podmínek smlouvy informovali, šel bydlet k synovi. Tomu v neděli v 9 večer utekl a druhý den se k tomu postavil tak, že se má utratit.

Mikešek měl vykloubenou nohu a pár povrchových odřenin. Nohu má ted zafixovanou a do soboty se nesmí promáčet a musí být v klidu, což problém není, ale odmítá vstávat a tak má močový katetr. Tedy měl, protože si ho už po druhé vytáhl. Čekají nás tedy časté převazy na veterině.

8.3.19 Mikeš má nakonec za sebou dvě operace. Nahozená kyčel nedržela a nechtěl se zvedat, příčina byl i zlomený loket na téže straně. Dnes byl na kontrole a hojí se dobře. Za měsíc ho čekají kontrolní snímky, do té doby smí chodit jen v klidu na vodítku. Už je ale veselý a má velkou chut k jídlu.

Více info postupně dodáme.

————————————————————————————————————————————————————————–

Mikeš je cca 10ti letý pejsek malého vzrůstu, přibližně 6 kg. Naprosto nekonfliktní k lidem i pejskům, děti vyzkoušíme. Čistotnost v bytě neznáme, ale v kleci v domečku, kde má pelíšek, čistotný je, ani nic neničí. Na svůj věk je velmi vitální a veselý. Rád se mazlí. Je to přesně pejsek pro srdcaře voříškovců. 😀

Do adopce půjde odčervený, naočkovaný, načipovaný, kastrovaný.

Nachází se u Dobříše. V případě zájmu volejte 777 577 376

Našel domov v dubnu 2017.