Viky

Našla domov v dubnu 2019.

Viky je fenka přijatá 13.6.17 z kauzy Týnec. Zatím se socializuje a poznává lidi.

2.11.17 Viky je mladá, odrzlá fenka. Jak jde o jídlo, vleze kamkoli. Její odvaha roste spolu s chutí k jídlu. Nechá se hladit po hlavě, ale doteky na tělo jí nejsou příjemné, tak snad se to poddá a bude to mazel. Je chytrá a 2x nenaletí na stejnou věc, tedy vychytralost je její přezdívka , přesto věříme, že se jí nakonec podaří naučit chodit na vodítku a bude moc šupajdit domů.  Je odčervená, očkovaná, kastrovaná a čipovaná.

21.10.18 Viky je připravená do adopce. Může vyrazit bydlet k lidem s druhým psem či fenkou, jsou jí přibližně 4 roky. Ubytování výhradně v teple, nesnáší zimu, leč doma musí být v místnosti, kde nemůže rabovat nebo je navyklá na přepravku. Není ničitelka, jen jídlo před ní nikde nezůstane schované. V případě domečku se zahrádkou by byli fajn přepouštěcí dvířka. Je to velká míčkařka.
Viky už chodí venku krásně na vodítku, ale bude to chtít ještě hodně trpělivosti, než z ní bude skvěle socializovaná fenka. Chce to tedy domov se zkušenostmi s takovými psy nebo lidi, kteří se rádi učí za pochodu a jsou vnímavý. Druhý vyrovnaný pes v rodině by Viky určitě pomohl.
Za Viky by bylo fajn před adopcí i několikrát přijet a seznámit se s ní, naučit se postupy, jak na ní.

Do adopce půjde po sepsání adopční smlouvy s adopčním příspěvkem 1000,- Kč.

Nachází se u Dobříše. V případě zájmu volejte 777 577 376.

Mohlo by se vám líbit...