Peggy – v léčení

Peggy se narodila 1.4.2009, nedávno tak oslavila nevesele 10. narozeniny. Má nádor velikosti tenisáku na mléčné liště, ale ostatní výsledky vyšetření zatím ok. Podstoupí tedy operaci mléčné lišty a pak bude hledat ten nejlepší domov. Bude i hubnout, aby nebylo nadále ohroženo její zdraví.

25.4.2019 Peggy má za sebou předběžnou kontrolu na veterině – obrovská boule naštěstí není nádor ale kýla a není do ničeho dalšího prorostlá. Na obou stranách má ale malé asi centimetrové nádůrky. Má šelest na srdíčku a nutně potřebuje vyčistit zoubky.

13.5.2019 jí čekají další testy – kardio vyšetření šelestu a rtg plic – pokud bude vše v pořádku bude moci postoupit operaci.

16.5.2019 první operaci má za sebou – předoperační vyšetření dopadlo dobře, a tak mohla proběhnout první část – Peggy byla velká kýla zasunuta zpět (měla v ní močový měchýř) a má odstraněnou první lištu. Bohužel jí po zahojení čeká další zákrok – kastrace, odstranění druhé lišty a revize zubů.

6.7.2019 Peggy má za sebou další operaci – tentokrát jí byla vzata druhá lišta a byla vykastrována. Vše se hojí dobře a Peggy snad už čeká jen poslední – revize zubů.

Více info postupně dodáme.