Peggy

Peggy se narodila 1.4.2009, nedávno tak oslavila nevesele 10. narozeniny. Má nádor velikosti tenisáku na mléčné liště, ale ostatní výsledky vyšetření zatím ok. Podstoupí tedy operaci mléčné lišty a pak bude hledat ten nejlepší domov. Bude i hubnout, aby nebylo nadále ohroženo její zdraví.

25.4.2019 Peggy má za sebou předběžnou kontrolu na veterině – obrovská boule naštěstí není nádor ale kýla a není do ničeho dalšího prorostlá. Na obou stranách má ale malé asi centimetrové nádůrky. Má šelest na srdíčku a nutně potřebuje vyčistit zoubky.

13.5.2019 jí čekají další testy – kardio vyšetření šelestu a rtg plic – pokud bude vše v pořádku bude moci postoupit operaci.

16.5.2019 první operaci má za sebou – předoperační vyšetření dopadlo dobře, a tak mohla proběhnout první část – Peggy byla velká kýla zasunuta zpět (měla v ní močový měchýř) a má odstraněnou první lištu. Bohužel jí po zahojení čeká další zákrok – kastrace, odstranění druhé lišty a revize zubů.

6.7.2019 Peggy má za sebou další operaci – tentokrát jí byla vzata druhá lišta a byla vykastrována. Vše se hojí dobře a Peggy snad už čeká jen poslední – revize zubů.

1.9.2019 – Peggy pomalu začínáme nabízet do adopce – po problémech po operaci druhé lišty, kdy jí praskala kůžička mezi, se krásně zahojila a v pondělí zvládla poslední operaci, kdy jí byly vyčištěny zuby a pár jich bylo vytrháno. Peggy je desetiletá psí dámička – váží něco mezi 5,45-6 kg. Na svůj věk velmi dobře slyší a hlídá, proto doporučujeme raději do domku nebo pokud máte v bytovce psí sousedy. Moc ráda chodí na procházky, ale už bohužel nezvládne žádné dlouhé, raději častější a kratší. Zatím štěká na vše co potká, ale pracujeme na tom – nebyla vůbec na procházky zvyklá. Moc ráda je na zahradě, kdy si čmuchá a kontroluje, co se kde děje za plotem a řádně ohlásí každého kolemjdoucího. Není vhodná k malým dětem, je z nich nervozní a vyštěkává je. Peggy je velká „žravka“ – sní co kde najde :-), musí se hlídat. Nejlépe jako psí jedináček či k dalšímu klidnému pejskovi. Je zvyklá i na kočičky, ze začátku je prohání, ale za chvilku jí přestanou zajímat, spíše jí zajímá jejich miska. Peggy miluje pohodlíčko na sedačce, kde ráda sleduje TV a také spaní v posteli. Je řádně přeočkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku. Nachází se v dočasné péči u Dobříše – více infa na telefonu 604 105 492.