Týna a Týnka

Našly společný domov v září 2019.

Holky hledají společný domov.

Týna a Týnka jsou odhadem roční kočičí slečny, které k nám přijely od Plzně. Tam se o odchyt, kastraci a převoz k nám postaral spolek Fousky z.s. Jsou hrozně milé, mazlivé, hodné a nenáročné. Vyžadují kontakt, chtějí se mazlit a hladit. Jediné co jim nedělá dobře, je štěkot psa a hlučné zvuky, to začínají panikařit. Určitě tak pro ně bude vhodný domov bez psa. Týna s Týnkou byly na prohlídce, protože mají každá na očíčku vřídek, který jim způsobil Herpes virus. Týna má očíčko velmi zasažené, má srůsty v přední oční komoře a edém rohovky. Týnu bude čekat vyšetření očním specialistou a budeme doufat, že se očičko zachrání. Bohužel na to očíčko už téměř nevidí.  Týnu čeká pravidelné ošetřování očíček, bude dostávat kapičky a mastičku několikrát denně a gel na posílení imunity. Týnka má očičko zasažené, ale ne v takové míře jako Týna. Čeká ji pravidelné ošetřování očíček, bude dostávat kapičky a mastičku několikrát denně a gel na posílení imunity.

13.5. Týna byla na očním vyšetření. Očko má lepší, ale dobré to není, má hraniční tlak, musí se hlídat reakce po atropinu a za 14 dní opět kontrola.

13.5. Týnka byla na očním vyšetření, bude mít pravděpodobně očko v pořádku. Kapičky zabraly, krom malé jizvičky bude v pořádku.

Obě kočičky jsou očkované, testované na FIV a FELV – negativní, kastrované.

Více infa na telefonu 604 105 492.

Mohlo by se vám líbit...