Eli a Teo

ELI A TEO JSOU ZPĚT…
Bohužel i přes skvělou péči, i přes to, že se slečna jezdila s nimi seznamovat to nedopadlo. Dělali naschvály, Eli by si asi časem zvykla, ale Theo to velmi špatně psychicky nesl, vůbec nejedl, nevylézal, chodil na záchod všude možně

Nachází se v dočasné péči u Dobříše – do adopce půjdou po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace v dospělosti) a zaplacení adopčního příspěvku.

Více infa na tel: 604 105 492.

————————————————————————————————————————————————

Eli (mouratá) a TEO (zrzavý) jsou sourozenci, kteří pocházejí od Sedlčan, kde je zanechala divoká kočka. K nám se dostali jako cca 6 týdenní, prskající, sekající, ustrašená koťátka. Z počátku jsme se o ně hodně báli, protože v sobě měli opravdu velké množství vnitřních parazitů a hodně průjmovali. Slabšími průjmy trpí stále, ale při suché stravě je tento stav mnohem lepší, doplňujeme stravu i křemelinou pro zklidnění střev. Eli je velká mazlivka, přestože ona byla ta „drsnější“ pochopila, že lidi jsou fajn k servírování jídla a hlazení kožíšku. Eli má bohužel menší vadu – občas vydává zvuky, hlavně při čichání – od mala má polyp nebo podrážděnou sliznici v horních dýchacích cestách. Nijak ji to ale neznepříjemňuje život. Teo byl vždycky o polovinu menší než ségra. Byl vždycky takový opatrnější, zaraženější, schovával se za ni. Dneska už je stejně velký a je krásně stavěný. Nicméně je pořád opatrnější, ale v náručí se zklidní a vrní. Oba jsou velmi hraví, milí, čistotní. A teď jedna z důležitých věcí – rádi bychom jim dopřáli společný domov. Teo je velmi závislý na své sestřičce, jakmile mu zmizí z dohledu začne panikařit a velmi nahlas „plakat“. Nemáme to srdce je od sebe oddělit. Teo by to velmi špatně nesl a kromě toho jsou spolu skvělá dvojka, která se krásně doplňuje a pěkně se spolu vyblbnou. Oba jsou několikrát odčervení, jsou plně očkovaní a testy na FIV a FELV mají negativní.

V dubnu 2019 bude ELI a TEO 7 měsíců. Bohužel občas přetrvává ridší stolice. Teo je stále opatrný, ale když už se mazlí, tak si to užívá. Eli je mazlivka obrovská 🙂 Hledáme pro ně společný domov.

Oba jsou kastrovaní.

Mohlo by se vám líbit...