Peggy

9.1.2020 bohužel nečekaně dotlouklo srdíčko naší milované Peggy Bylo to hodně rychlé… Před třemi dny přestala jíst, měla bolesti. Z vyšetření krve vyšly špatné jaterní testy. Den byla na kapačkách a protože to nepomáhalo, šla na sál. Bohužel při operaci se zjistilo, že její malé tělíčko je prorostlé nádory a už jí nelze pomoci
U nás byla od minulého jara, kdy přišla v hrozném stavu. Byla dlouho v léčení a od září jsme jí začali hledat domov, ale nikdo vhodný se na ní neozval, u nás žila jako člen rodiny a tak také odešla. R.I.P. maličká, je nám to moc líto.

—————————————————————————————————————————————————

Peggy je desetiletá psí dámička – váží něco mezi 5,45-6 kg. Na svůj věk velmi dobře slyší a hlídá, proto doporučujeme raději do domku nebo pokud máte v bytovce psí sousedy. Moc ráda chodí na procházky, ale už bohužel nezvládne žádné dlouhé, raději častější a kratší. Zatím štěká na vše co potká, ale pracujeme na tom – nebyla vůbec na procházky zvyklá. Moc ráda je na zahradě, kdy si čmuchá a kontroluje, co se kde děje za plotem a řádně ohlásí každého kolemjdoucího. Není vhodná k malým dětem, je z nich nervozní a vyštěkává je. Peggy je velká „žravka“ – sní co kde najde :-), musí se hlídat. Nejlépe jako psí jedináček či k dalšímu klidnému pejskovi. Je zvyklá i na kočičky, ze začátku je prohání, ale za chvilku jí přestanou zajímat, spíše jí zajímá jejich miska. Peggy miluje pohodlíčko na sedačce, kde ráda sleduje TV a také spaní v posteli. Je řádně přeočkovaná, odčervená, čipovaná, kastrovaná.