Waldinka

Našla domov v únoru 2020.

18.10.2019 byla přijata kočička Waldinka. V týdnu byla nalezena v šíleném stavu u jedné školy na Příbrami. Moc děkujeme skvělému chlapečkovi, který jí našel a řekl mamince, že nepůjde do školy, dokud jí nepomohou. Velké díky mamince, že pomoc hledala, dále Spolku pro Kočku Příbram, který poslal paní i s nemocnou kočičkou na Weilovnu, kde se o ní skvěle postarali a spolek dosavadní léčbu uhradil. Nyní byla propuštěna, neb je tak vyhublá, že by nezvládla náročnější operaci poškozeného oka (nevíme, zda jí někdo záměrně ublížil). Jelikož příbramský spolek neměl pro Waldinku místečko, byla přijata k nám. Nyní je hlavně důležité aby pořádně přibrala, poté se bude řešit vše další. Držte prosím Waldince palce, bude to potřebovat

14.11.2019 Waldince se očičko po úraze moc zlepšilo! Dle názorů dvou na sobě nezávislých veterinárních lékařů se očičko prozatím nemusí vyndavat. Waldinka na něj asi nevidí, ale v prostoru se orientuje moc dobře. Waldinka vydává zvuk, jako když má rýmu. Bylo nám řečeno, že klinicky je bez rýmy a zvuky jsou bohužel následkem zranění, nejspíš tam došlo k porušení nosní přepážky. Waldinka byla prozatím jen testovaná na Felv a FiV, očkování nechceme uspíšit, abychom ji tím neohrozili.

14.11.2019 Waldince se očičko po úraze moc zlepšilo! Dle názorů dvou na sobě nezávislých veterinárních lékařů se očičko prozatím nemusí vyndavat. Waldinka na něj asi nevidí, ale v prostoru se orientuje moc dobře. Waldinka vydává zvuk, jako když má rýmu. Bylo nám řečeno, že klinicky je bez rýmy a zvuky jsou bohužel následkem zranění, nejspíš tam došlo k porušení nosní přepážky. Waldinka byla prozatím jen testovaná na Felv a FiV, očkování nechceme uspíšit, abychom ji tím neohrozili 🙂

30.1.2020 Waldinka se mnohem zlepšila, má za sebou očkování a čeká jí kastrace, pomalu se začíná poohlížet po novém domově.

31.1.2020 Waldinka je krásná mlaďounká kočička, díky svému handicapu vhodná pouze do bytu. Přeočkovaná, kastrovaná, testy FELV a FIV negativní.

Nachází se v dočasné péči u Dobříše, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku.

Více infa na telefonu 604 105 492.