Nudlička

Našla domov v březnu 2020.

Nudlička byla přijatá v květnu 2019, jak je z fotek patrné, v dost žalostném stavu. Byla velmi podvyživená, hodně nastydlá, teklo ji z čumáčku, z očí, byla plná blech a klíšťat. Bohužel špatný nebyl jenom zdravotní stav, ale i stav psychický. Nudlička se všeho bála, léky jsme jí museli podávat velmi opatrně. Aby toho nebylo na jednu kočku málo, měla i velmi rozsáhlý zánět dělohy, při kastraci se zjistilo, že takhle zubožené odrostlé kotě je na počátku březosti. Tu by v tomhle stavu venku určitě nebyla schopná ani přežít. Byla věčně schoulená v záchodě a bylo na ni znát, že bude ráda, když se jí vůbec nebudeme všímat. Postupně se začala dávat dohromady po zdravotní stránce, krásně jedla a k jídlu dostávala i homeopatika a granule na zlepšení psychického stavu. Dneska o Nudličce můžeme už prohlásit, že kromě toho, že se z ní vyklubala opravdu krásná kočka, začíná si užívat lidský dotek a je tak nějak celkově „v pohodě“.
Nudlička je nyní cca roční nádherná kočička – zvyklá na přítomnost jiných kočiček. V novém domově bude ze začátku odtažitá, potřebuje čas na zvyknutí – poté maximální mazlík 🙂 Plně očkovaná, odčervená, testy FELV a FIV negativní, kastrovaná.

Nachází se v dočasné péči u Dobříše – do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku 800,- Kč.

Více infa na telefonu 604 105 492.