Pavlík

Pavlík je cca 10ti, ale i klidně více letý nekastrovaný kocourek. Byl nalezen nedaleko Sedlčan, kde se zhruba 3 dny zdržoval. Pavlík má velkou rýmu a je hodně hubený, na veterině dostal ATB. U nás už s plnou miskou v klidu odpočívá. Nevíme, zda ho zde někdo vyhodil, či jen vyrazil na zálety a už nenašel cestu domu. Jelikož tak mazlivého kocourka jsme tu už dlouho neměli, doufáme, že někomu bude chybět. Pokud Pavlíka znáte, dejte nám prosím vědět. Tel: 604 105 492

Pavlík se u nás dává pomalu do pořádku. Jakmile bude úplně zdravý, čeká ho kastrace a ošetření zubů. Poté bude hledat klidný domov, kde by si mohl užít svůj seniorský věk. Bude to skvělý parťák na gauč na mazlení 🙂

7.4.2020 – Pavlík je kastrovaný, má ošetřené zoubky a testy Felv a Fiv negativní.

Bohužel Pavlíkův stav se začal opět horšit, proto mu byly dělány testy na ledviny, ty vyšly naštěstí v pořádku, nyní ho čeká další vyšetření.

18.10.2020 – Děda Pavlik byl minulý týden na čistění zubů, trápí ho silná paradentoza. Dostal ATB a snad se mu zase ulevilo.

Pavlík si spokojeně žije v dočasné péči. Skvěle zapadl do domácí smečky. Bohužel Pavlíka často trápí zdravotní problémy.
Po léčbě silné rýmy u nás Pavlík absolvoval kastraci a očkování. Bohužel jeho stav se začal opět horšit, proto mu byly dělány testy na ledviny, ty vyšly naštěstí v pořádku, nyní ho čeká další vyšetření. 

Z důvodu častých zdravotních problémů Pavlíka stále nabízíme pouze k virtuální adopci. Pavlíkovi můžete poslat něco dobrého na zub či přispět na jeho veterinární péči na č. sbírkového účtu: 2700922881 / 2010) – Pavlík předem děkuje.