Plůtek

6.4.2020 Plůtek odešel za duhový most Bohužel jeho stav se najednou velmi zhoršil a dnes na veterině vyšly špatně i krevní testy. Je nám to moc líto … už ho nic netrápí.

Panu Plůtkovi jsme původně hledali domov z místa, kde se vyskytoval. Bohužel u něj došlo k výraznému zhoršení stavu, proto jsme ho raději vzali na veterinu s domněním, že mu odcházejí ledviny. Z krve se ale zjistilo, že hodnoty ledvin jsou v normě. Jelikož je Plůtek na pohled anemický a doteď žil nedaleko statku, padlo podezření na akutní otravu 🙁 Po domluvě s veterinárním lékařem jsme Plůtka vzali k nám do depozita, kde mu bude poskytnuta naordinovaná léčba a časté kontroly. Domů dostal kanavit, léky na podporu chuti k jídlu, namíchaná homeopatika – k obnovení krvetvorby a na podporu jater, výživu na dokrmování. Plůtek má zajištěný žilní vstup, do kterého mu bude podáváno domluvené množství tekutin než dojde k rehydrataci a než začne sám dostatečně jíst a pít. Teď je to na Plůtkovi, aby zabojoval a my mu v tom budeme pomáhat intenzivní péčí. Je to cca 6ti letý moc hodný a mazlivý kocourek. Je kastrovaný a až se vykoupe, bude to i megakrasavec 🙂

Pokud i vy chcete Panu Plůtkovi pomoci, bude rád za každou korunku na úhradu veterinárních výdajů. Moc děkujeme. Č. transparentního účtu: 2200922885 / 2010 Nachází se u Dobříše.

Více infa na telefonu 604 105 492.