Kulíšek


Našel domov v září 2020.

I my jsme vyslyšeli výzvu ohrožených kočiček ze Stochova, které zůstaly v garáži, když byl jejich pán odvezen do nemocnice. Bohužel místní se jich snažili zbavit jak to jen šlo … i přidáváním „kdečeho“ do jídla. Zatím přicestovali dva vyhublí kocourci Kulíšek a Elvis. Dle odhadu kolem jednoho roku. Pomalu se rozkoukávají, ale baští s chutí a snad se dají brzy do pořádku. Mají zvláštní nádherné zbarvení, hlavička černá a od krku pokračuje hnědý delší chlup. Jakmile budou moci, čeká je kastrace, očkování a budeme jim hledat nový, bezpečný domov.

Kulíšek má absces na hlavičce. Nechali jsme ho vyčistit, bral ATB, nyní už vypadá mnohem lépe, čeká ho kastrace a revize zubů. Kulíšek je velký bojínek, zasyčí strachy, ale nic neudělá.  Bude v novém domově potřebovat více času, ale určitě z něj bude bezvadný parťák.

23.8.2020 – z bojácného Kulíška se stává megamazel – od všech co jdou kolem voliérky vyžaduje pozornost a hlavně mazlení 🙂 Kulíšek je cca roční kocourek. Prošel kastrací, nechali jsme vyčistit zoubky, testy FELV a FIV negativní, má první očkování. Kulíšek je strašně hodný, spíše bojácný, Jakmile zjistí, že mu nic nehrozí, mazlí se, vrní, ukazuje bříško. Moc bychom mu přáli klidný život s možností po zvyknutí chodit ven.

Kulíšek se nachází v dočasné péči na Dobříši.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku.

Více infa na tel: 604 105 492.