Sofinka (dříve Bianka)

Našla domov v listopadu 2020.

27.9.2020 Bianka, teď už Sofinka, se nám vrátila z adopce. Původně k nám přijela Bianka spolu se svými sourozenci Bertíkem a Bárníkem z nevhodných podmínek. Nyní jí půl roku a má zdravotní problém, kdy jen čas ukáže, nakolik je to vrozené nebo vyvolané shodou nešťastných okolností. Každopádně krom zdravotních obtíží, které má spojeny s tím, že údajně málo jí (nám přijde spíše obézní), je i bázlivá, ruch, někteří psi. Psy už jsme vyloučili, ve smečce funguje. Po vyšetření dáme info, jak na tom tedy Sofinka je a kdy bude moc do adopce.

2.10.2020 Včera byla na kontrole Sofinka, bohužel krvinky se obnovují zase hůře. Vzhledem k tomu, že není jasné, zda prášky opravdu dostávala (prý to bylo těžké a jen v sýru apod.) , u nás normálně prášky jí, tak se pořád nedá zjistit, zda je to vrozená porucha krvetvorby nebo způsobeno intoxikací. Takže zase od začátku Prednison a za 4 týdny kontrola.

4.11.20 Sofinka byla na kontrole, snižujeme dávku Prednisonu, protože krvinky jdou do normálu. Za měsíc kontrola na veterině. Sofinka si to u nás užívá, celé dny si hraje s Bellou a chodí s venčiteli na procházky 🙂 Domov je možný s kontrolami na veterině. Sofinka je očkovaná, čipovaná.

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy s podmínkou kastrace v dospělosti a zaplacení adopčního příspěvku.

K vidění u Dobříše.

V případě zájmu volejte: 777 577 376

Mohlo by se vám líbit...