Béďa

.

14.11.2020 Béďa dnes odešel do psího nebíčka. Bojovali jsme se všemi jeho diagnózami, které se přidávaly, místo aby ubývaly a nakonec Bédovi i ubývalo sil. Už ho nic netrápí.

————————————————————————————————————————————————————————-

Béďovi je 10 let. Jeho panička zemřela a pán se díky svému handicapu nemohl starat. Mladí ho odvezli do psího penzionu a pak putoval k nám. Béďa měl hodně zanedbanou srst, už s ním prý neměl kdo jít na stříhání, bohužel to bylo takové množství, že ho to bolelo a oháněl se. Je stále smutný, ale dá se do kupy.

3.6.20 Béďovi, dle záznamů veteriny kam s paničkou chodil, není 10, ale je mu 12 let. Momentálně bere Letrox na štítnou žlázu a čeká na to, až se hladina stabilizuje a budou se mu moc udělat zoubky, které jsou v katastrofálním stavu.

27.7.20 Béďa se nám začal horšit, začal si čůrat pod sebe, podlamovaly se mu nohy, úplně oslepl a začal být bez zájmu a to během krátké doby. Byli jsme proto dnes na vyšetření a bohužel krev ukazuje chronické selhávání ledvin, v moči jsou bakterie. Béďa dostal atb., přípravek na pročištění krve, béčko a samozřejmě ledvinovou dietu, dále bere Letrox na štítnou žlázu. Za 14 dní kontrola.

Více info postupně dodáme.