Bín

Našwl domov v březnu 2021.

Bín k nám přijel 29.1.2021 spolu s Kulíškem z jednoho útulku. Jsou to pejsci, co byli týraní a ze strachu by mohli kousnout. Jsou menšího vzrůstu.

15.2.2021 Bín už se rozhlíží po novém domově. Vyhovovali by mu turisté nebo prostě sportovně založení lidé, kteří by ho dovychovali. Je to puberťák a rošťák. Určitě je nutná návštěva předem, k adopci bude tak za 3 týdny po kastraci. Milá, hravá fenka vítána, ale není podmínka. Na svých lidech to bude závisláček. U nás je uvnitř čistotný a nic neničí, ale nevíme, jak se bude chovat v bytě. Může být i v domku se zahradou se spaním uvnitř. Není vhodný k malým dětem, zatím si občas se svojí nejistotou neví rady. Je mu přibližně rok až dva.

1.3.2021 Bín je kastrovaný. Má zvětšené mízní uzliny a pravděpodobně staré jizvy po nějakém prodělaném zánětu. Spíš jen následky, ne aktivní proces. Vzhledem k tomu, že k nám přijel s průjmy a totálně bílou stolicí, mohlo jít o opakované záchvaty trávení, slinivky apod. Také může být masivně začervený gardiemi a kokcídiemi, takže necháme udělat koprologii.

Do adopce půjde odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný, po podpisu adopční smlouvy a adopčním příspěvkem 1 500,- Kč.

K vidění u Dobříše.

V případě zájmu volejte 777 577 376.

 

Mohlo by se vám líbit...