Mandarinka

Našla domov v březnu 2021.

Mandarinka je 2 letá zrzečka. Mandarinku jsme přijímali z jedné zahrady, kde vznikla zoufalá situace s přemnoženýma kočkama a paní z blízkého okolí, které nebyla situace lhostejná nás oslovila s žádostí o pomoc. Z této zahrady jsme přijali několik koček a koťátek. Mandarinka byla několik dní po porodu, její koťátka však byla utopena. Mandarinka se u nás dávala pomalu dohromady, má za sebou kastraci, očkování, odčervení, testy FIV a FELV negativní. Mandarinka je velmi milá a klidná kočka, je váhavá, do ničeho se nežene. V klidu vychází s jinýma kočkama. Většinou se tváří velmi smutně, ale je to opravdu jen na první pohled, když se začně hrát kopaná s chrastícím míčkem, rosvítí se a zapojí se do fotbálku. Velmi ráda se přijde pomazlit. Krásná zrzečka s nádhernýma očima hledá ten svůj správný domov.

29.1.2021 – MANDARINKA POTŘEBUJE OPERACI. V posledních dnech začala Mandarinka chodit nahrbeně. Nejdříve byla sledována na Veterinární klinice na Zdaboři. Paní doktorka Mandarince nasadila léky na bolest a na neurologické obtíže, byl domluven rentgen v celkové anestezii. Na něm byla právě dnes, 29.1. Bohužel rentgenový snímek odhalil diabolku u páteře, která Mandarince způsobuje obtíže. Operační odstranění je domluveno na 12.2.2021. Náklady na operaci jsou bohužel vysoké, předběžně odhadnuté na 8.000,- Kč. Proto byla pro Mandarinku vytvořena sbírka – budeme moc vděčni za jakýkoliv finanční příspěvek na náš sbírkový účet 2700922881 / 2010 (do poznámky Mandarinka). Moc děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

12.2.2021 – Dnes byla Mandarinka na operaci – odstranění broku u páteře. Operace proběhla bez komplikací. Mandarinka má aplikovaná antibiotika na 14 dní, od zítra bude brát léky na bolest, kontrola ji čeká v úterý. Má omezený pohyb a přísný klidový režim, nějakou dobu teď pobude v malé klícce. Dobrá zpráva je, že se vrhla k mističce s jídlem, to jí v následujících dnech budeme dávkovat v menších a častějších porcích. Velké díky patří všem dárcům, kteří přispěli a částka tak pokryla celý zákrok. Díky patří také paní doktorce Viragové a Veterinární klinice na Zdaboři za péči o pacientku.
 

Nachází se v dočasné péči u Dobříše. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního příspěvku.

Více infa na telefonu: 604 105 492.

Mohlo by se vám líbit...