Miška

21.5. Miška odeška za duhový most

Miška k nám přijela 9.května. Stejně jako Míša pochází od bezdomovce, který je nyní v LDN a o kočičky se nikdo nestará. Je ve vysokém stupni březosti, měla by porodit každým dnem.

10.5. – testy FELF a FIV negativní, porod se očekává každým dnem.

19.5.2018 – v půl šesté jsme přišli na kontrolu porodnice… 3 koťátka byla poházená po kleci, včetně placenty, vypadala mrtvá, ale když jsme je vzali do ruky, začala se mrskat, přestřihli jsme šňůru a začali zahřívat. Mišku jakoby nezajímala. Bohužel za chvíli pokračovala v porodu mrtvého koťátka a další už jen zůstalo u zadečku, neměla ani sílu ho porodit. Vyrazili jsme směr veterina Zbraslav. Měli jsme štěstí, zrovna přišel pan doktor a když viděl naše „nadělení“ a okamžitě nás vzal do ordinace. Na rentgenu bylo vidět, že v sobě ještě nějaká koťátka má, šla rovnou na sál. V bříšku měla další dvě mrtvá. Momentálně je Miška po operaci hodně neklidná, tak koťátka jsou zatím mimo, zahříváme na dečce, krmíme stříkačkou a doufáme, že je přijme zpět. Tímto opravdu moc děkujeme za skvělý přístup celému teamu veteriny Zbraslav!

21.5.2018 – Miška i koťátka odešla za duhový most 🙁 Mišku jsme v sobotu přivezli z veteriny velmi smutnou – bohužel mléko se ji nevrátilo, nemohla krmit svá koťátka – snažili jsme se dokrmovat – zkoušeli jsme i pomoc kočičky Elvírky, která nyní kojí svá koťátka – i ta se snažila, ale bohužel… sotva denní koťátka to nezvládla…. včera odpoledne se opět přitížilo i Mišce – ihned jsme jí naložili a vezli na veterinu, kde zůstala na hospitalizaci – večer jsme dostali zprávu, že má rozsáhlý zánět plic… dnes dopoledne bohužel umřela – je nám hrozně líto holčičko – už tě nic nebolí… odpočívej v pokoji.