Ťapík

Našel domov v květnu 2018.
Ťapík je cca 4 letý krasavec po zemřelém majiteli. Je jedním ze čtyř sourozenců. Čeká ho kastrace, očkování, testy FELV a FIV a hlavně vymazlování.

Ťapík byl po převozu k nám zpočátku ustrašený, ale nikdy proti nám nepoužil své mohutné tlapy ani drápky. Jen si to musí pořádně všechno srovnat v té své chlupaté hlavě, je mu smutno po pánovi, na kterého byl fixován, je mu smutno po sourozencích, s kterými celá léta žil a v domku a hrál si s nimi na zahradě a ještě se dostal do úplně cizího prostředí.

A aby toho na jednu kočičí hlavu nebylo málo, objevila se ještě další zpráva, z které on si nic nedělá, protože kromě toho, že vypadá výborně, po zdravotní stránce se pravděpodobně i cítí výborně, ale při testování na kočičí nemoci se bohužel zjistilo, že Ťapík je FELV pozitivní.

V současné době je v plné kondici a nemoc na něm není nikterak znát. Ťapík už zvládl i kastraci. Čeká ho ještě odčervení. Pomalu ho začneme zvykat na kartáčování srsti, kterou nemá nijak zanedbanou, jen je třeba vyčesat srst odumřelou.
Hledáme pro něj milují domov, kde z důvodu svého onemocnění bude jedináčkem, případně parťákem pro kočičku se stejným onemocněním. Domov, kde se bude zdržovat pouze ve vnitřních prostotách, aby putováním po venkovním prostředí neohrozil jinou kočičku. Rádi bychom ho i v novém domově podporovali, hlavně finančně, kdyby bylo potřeba pomůžeme nákupem potřebných granulí, uhrazením veteriny.

Nachází se v dočasné péči v Dobříši. V případě zájmu volejte na tel: 604 105 492.