Danuška

Našla domov v lednu 2019.

Danuška je 4měsíční směs všech kočičích vlastností 🙂 Danuška se k nám dostala jako vyhozené koťátko, co se vešlo do dlaně. Brzké odloučení od maminky se pravděpodobně dost podepsalo na jejím chování. U jídla, kterého má dost a pravidelný přísun, vrčí, mlátí tlapkami okolo a seká, když jenom někdo projde okolo. Někdy je taky dost útočná, většinou si jako protivníky vybírá palce u nohou nebo kotníky. Taky je dost panovačná a vzteklá. Při očkování se projevila jako malá hysterka, která s veterinářem nikdy kámošit nebude. Nevyhledává společnost ostatních koťat ani dospělých koček.
A jestli jste dočetli až sem, dozvíte se taky, že má i druhou tvář – je velmi hravá. Plno času tráví hrou s plyšovou myškou, zabaví jí koulodráha. Taky je hodně mazlivá, vrní hodně nahlas a ráda se nechává drbat – kromě bříška. Je velmi chytrá až mazaná.
Ideálním partákem by pro ni byla starší hodná kočka, která by ji trošku „zformovala“ nebo i jako jedináček, ale tam je třeba trpělivý páníček, který už s kočkou nějakou zkušenost má, bude prácička i s údržbou srsti.
Danuška má po prvním očkování, byla několikrát odčervena a testovaná na FIV a FELV – negativní.  Rádi bychom jí umístili do bytu.

Nachází se v dočasné péči u Dobříše.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy (povinná kastrace) a zaplacení adopčního příspěvku.

Více infa na tel: 604 105 492.