Brixie

Našla domov v únoru 2019.

Brixie by byla vhodná k milujícím lidem s dostatkem vyžití pro ní a evidentně se psím kámošem, raději temperamentnějším. Brixie má něco jako chronické astma, které se ale hodně zklidnilo. Je odčervená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.

K adopci po sepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku 1 000,- Kč.

K vidění u Dobříše.

V případě zájmu volejte 777 577 376.

———————————————————————————————————————————————————————————

Brixinku virtuálně adoptovali Jiří a Richarda Sklenářovi.  Jsou to velcí „zvěromilové“, kteří milují zvířata a hlavně pejsky. V současné době s nimi bydlí Aron – jezevčík (14) a Bugsy – Parson Russell terier (7). V roce 2016 od nás – ze Srdcovek – adoptovali psí slečnu Daisy, kříženku hladkosrstého foxteriéra (3) neboť „správnou holku“ do party, už dlouho potřebovali.

Nejraději by si vzali všechny pejsky, kteří to potřebují, ale bydlí v bytě v Praze, tak to bohužel není možné. Těší se, až jednou budou v důchodu a uskuteční svůj sen a obklopí se zvířaty všeho druhu. Neveselý příběh Brixinky je vzal za srdce a tak prý rádi pomohli alespoň takto…

Brixie k nám přišla spolu s Armínou. Jsou jí cca 2 roky. Má hodně starých zranění, zřejmě od psů a měla drát v noze, tak jí má šitou. Není tolik ostražitá jako Armína, je klidnější, ale je více smutná a méně zvědavá, než její sestra.

19.12.16 Brixinka k nám přišla s hodně ošklivou zelenou rýmou. Ta už sice není zelená, ale přišlo nám, že se hleny přímo dusí. Dnes jsme tedy absolvovali vyšetření, jehož součástí byl i rentgen a stěry. Brixie má v sobě velmi mnoho hlenů a její průdušky jsou oteklé a bolestivé. Dostala tedy antibiotika a přímo na tento problém a také léky na zmírnění otoku.

28.12.16 Brixinka byla na kontrole – průdušky se lepší, hlen je tekutější a je ho méně, jedna průduška už vypadá dobře, druhá zatím hůře, ale oproti minulému rentgenu je lepší. Antibiotika budou ale ještě na delší dobu. Brixie bude mít však již nastálo narušené plíce, kde bude dlouhodobý zánět znát. Bude náchylnější na infekce a větší zátěž jí už zřejmě nikdy nebude dělat dobře. Budeme jí tedy po doléčení, hledat především klidný domov v teple.

4.3.17 Brixie už začala chodit ven, i když je to občas jen lekavé poskakování, tak často si to venku již užívá. K adopci je pro lidi, co s ní budou mít dostatek trpělivosti, ale i důslednosti a budou dál pracovat na její socializaci. Nezanedbají pokynů, které od nás dostanou, tak, aby byli spokojení všichni. Brixie je do adopce nabízena několikrát odčervená, čipovaná a kastrovaná. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu je vhodná pouze k lidem, kteří nadále budou mít snahu stav léčit a nebo se s tím smíří, protože stav Brixie je stále stejný a atb. bere již několik měsíců, bohužel bez úspěchu. Očkovaná bude v momentě vysazení atb. Rozhodly jsme se zkusit alternativní léčbu. Každopádně nový majitel musí být s tímto stavem, který je popsán v albu smířen. Je to prostě fenka s handicapem.

3.12.17 Brixie už si procházky užívá, neplazí se, ani neskáče. Je sice vůči cizím lidem pořád plašší, ale už by neměla mít problém s budoucími páníčky navázat kontakt. Po seznámení je to moc milá, mazlivá fenečka. Doma hodná.

Je očkovaná a čipovaná.

Brixinka byla adoptovaná, ale 10.1.2019 se vrátila z adopce, prý nabila moc sebevědomí a pán s tím neumí pracovat. Když jezdil za kamarádkou, co měla druhého psa, byla Brixie šťastná, stejně jako u nás na hlídání, ale jak se s ní odněkud vracel, prý mu dělala naschvály. Dobré je, že Brixie si vyzkoušela bydlení v bytě a zvládala venčení na vodítku na jedničku i pobývat sama, když byl pán v práci.

Více info na tel.: 777 577 376.