Stázička

Našla domov v červnu 2019.

Přijali jsme tuto malou, asi 3/4 roku až rok mladou fenečku z kauzy Hájenka (zřejmě jste zaznamenali v médiích). Stázička je hromádka neštěstí, ale je mladá a určitě se jí povede naučit se rozumět běžnému životu mezi lidmi.

3.den – už zkoušíme chodit ven, dokonce se Stázička snaží být čistotná. Má ráda jídlo. Začíná se rozkoukávat. Čeká jí vyšetření, zda není březí.

3. týden u nás – Stázička je pěkné kvítko, k neznámým lidem je stále rezervovaná, ale v naší přítomnosti se nezastaví.  Skáče obrovské skoky daleké.

8.1.19 Stázička je fenka věku něco kolem jednoho roku, vzrůstu jezevčíka. Je to velmi akční ďáblík, který se u nás učí kontaktu s lidmi a socializaci na vodítku. Hledá tudíž domov, kde by se v tomto pokračovalo. Zodpovědný a důsledný, leč je to fakt puboška každým coulem a vše tahá a kouše. Je s ní všechno, jen nuda ne. Na svoje lidi si po čase zvykne, k cizím bude asi vždy malinko rezervovaná, dost záleží na budoucí socializaci. V novém domově uvítá kámoše či kámošku na hraní, ale také aby jí šli vzorem. Ideálnější by byl baráček se zahrádkou se spaním doma, jako správný člen rodiny, ale jelikož je čistotná, dala by i byt. Jen venčení bude zpočátku problematičtější. Stázička je několikrát odčervená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.

Do adopce půjde po sepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního příspěvku 1 000,- Kč.

K vidění u Dobříše.